Žaidimo leidėjas THQ savo išplatintame kompanijos pranešime, paminėjo, jog ukrainų kuriama pirmojo asmens šaudyklė S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl nepasirodys iki 2006 metų balandžio mėnesio.

Žaidimas buvo atidėtas daugybę kartų, bet THQ yra pasiryžusi tai padaryti ir dar, jei tik reikės. Kadangi anksčiau planuota data – šių metų pabaiga, pasak THQ, yra perdaug perpildytas laikas žaidimų rinkoje, taigi paslaptingųjų stalkeriu nuotykiu sulauksime ne anksčiau kitų metų pavasario.

„Mes manoma, jog tai bus tiesiog pritrenkiantis žaidimas ir todėl mes norime duoti jam laiko tiek, kiek tik reikės“, – neslėpė savo susižavėjimo Brianas Farrellas. „Mes norime būti, kad tai bus aukščiausios klasės žaidimas“.

S.T.A.L.K.E.R.I.S buvo atskleistas jau prieš keletą metų ir tuo metu susilaukė išties nemažo susidomėjimo. Jis pasakojo, jog ateityje Černobilyje įvyko dar viena katastrofa – daug baisesnė nei prieš tai buvusi. Armija aptvėrė teritorija ir nieko iš jos neišleido. Jūs esate specialus karys, atvykęs tyrinėti paslaptingąją vietovę ir net pasipelnyti iš anomalijų – įvairių daiktų, pabuvusiu padidintos radiacijos zonoje.