Vakar, vėlai vakare, ukraniečių kompanija GSC pranešė, jog labai laukiama, jų kūriama šaudyklė, apie nuotykius Černobilio elektrinės teritorijoje, po antrosios avarijos, nepasirodys šių metų gegužę, kaip jau buvo žadėta.

Kaip teigia kompanijos atstovas Oleg Yavorksy „Mes labai laimingi, jog THQ davė mums daugiau laiko. S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl yra išties didelis ir galingas projektas, ir kai jį išleisime, mes turime būti tikri, jog jis atitiks tuos aukštus reikalavimus, kuriuos mes ir žaidėjai keliame“.

Kol kas THQ nepateikė jokio oficialaus pareiškimo šia tema, žinoma tik tai, jog kompanijos vokiškasis padalinys paskelbė apie tai dar Vasario 2 dieną, tuo tarpu oficialiuose tinklalapiuose tai skelbianti naujiena atsidūrė tik vakar.

Pirmą kartą žaidimas buvo atidėtas praeitų metų Spalio 29d., ir pagal tada išplatinta pareiškimą, buvo manoma jog kūrėjai, jau esa sukūrę žaidimą, tiesiog jiems prireikė papildomo laiko jam išbaigti, šiuo metu matome jog tai nebuvo gryniausia tiesa, žaidimas vis dar kuriamas, ir kada mes jį išvysime, nežinia…