Turi būti parduota bent 10 mln. „Final Fantasy XV“ kopijų, kad atsipirktų „Square Enix“ investicija ne tik į šį dešimtmetį kurtą JRPG žaidimą, bet ir į kompiuterinės grafikos filmą, animacinį serialą bei kitas jį lydėsiančias reklaminės kampanijos dalis, spaudos konferencijos metu pareiškė žaidimo režisierius Hajime Tabata, praneša „Kotaku“.

Puslapis pastebi, kad tai beveik dvigubai daugiau, negu iki šiol pavyko parduoti „The Witcher 3: Wild Hunt“ ir „Metal Gear Solid V: The Phantom Pain“ kopijų.

Šiedu itin populiarūs žaidimai pasirodė ir kompiuteriams, o penktoji numeruotoji „Metal Gear Solid“ dalis – dar ir praėjusios kartos konsolėms.

„Final Fantasy XV“ kol kas anonsuotas tik „PlayStation 4″ ir „Xbox One“ konsolėms. Neatmetama, jog žaidimas ateityje pasirodys ir kompiuteriams. H. Tabata teigimu, jo vadovaujama studija neturėjo galimybės kurti „Final Fantasy XV“ tuo pat metu ir konsolėms, ir kompiuteriams.

Vienintelis „Final Fantasy“ žaidimas, kuriam pavyko parduoti daugiau negu 10 mln. kopijų, yra „Final Fantasy VII“. Jis šiuo metu „Unreal Engine 4″ varikliu perdarinėjamas „PlayStation 4″ konsolei.