Mobiliesiems įrenginiams iPhone, iPod Touch ir iPad išleisto Deus Ex: The Fall kūrėjus N-Fusion leidėja Square Enix įpareigojo pašalinti žaidime įdiegtą antipiratinę apsaugą. Jai aptikus, kad  Deus Ex: The Fall yra parsiųstas į prietaisą su modifikuota operacine sistema, žaidėjai tučtuojau netekdavo galimybės šaudyti iš ginklų.

Į juodąjį sąrašą buvo patekę visi atrakinti (jailbreak) iPhone, iPod Touch ir iPad įrenginiai, nesvarbu, žaidimas buvo įsigytas legaliai ar ne.

Nemažai iPhone, iPod Touch ir iPad savininkų atrakina savo įrenginius ne tam, kad piratautų, o tam, kad išplėstų programines savo turimų prietaisų galimybes.

Square Enix atstovai išplatino pranešimą, kuriame teigiama, jog norint išjungti Deus Ex: The Fall antipiratinę apsaugą, reikės parsisiųsti specialiai tam skirtą žaidimo pataisą. Deja, šiuo atveju lazda turi du galus – pataisą galės parsisiųsti ir piratines Deus Ex: The Fall versijas įsirašę žaidėjai.

Deus Ex: The Fall buvo išleistas ketvirtadienį, liepos 11 dieną. Žaidimas skirtas iPod Touch 5, iPhone 4S ir iPad 3 įrenginiams bei naujesniems pastarųjų dviejų modeliams. Žadama, kad savo versijos sulauks ir iPad 2 turėtojai. Taip pat žadama, kad Deus Ex: The Fall dar šiais metais bus išleistas Android įrenginiams.

Gamespot