„Square Enix“ neseniai paskelbė, kad visi gandai susiję su „Final Fantasy VII Remake“ žaidimu yra paprasčiausi speliojimai ir kad ji pati niekados neteigė, kad toks senojo žaidimo hito atgaivinimas gali pasirodyti.

Tokio pareiškimo prireikė tuomet, kai „Eletronic Gaming Monhtly“ savo birželio mėnesio numeryje pareiškė, kad praėjusių metų Sony E3 konferencijoje matyti vaizdai iš tikrųjų buvo „PS1“ didžiojo hito „Final Fantasy VII“ atgaivinimas naujos kartos konsolėms.

„Iš tikrųjų po šios prezentacijos kilo augybę šurmulio dėl minėtojo hito atgaivinimo“, – savo pranešime teigė Square Enix. „Tačiau mes niekados nepasakėme, kaip kad rašė „EGM“, jog žaidimas pasirodys kitais metais“.

Tačiau verta paminėti, kad griežtos pozicijos ir visiško šio galimo žymaus žaidimo atgaivinimo paneigimo „Square Enix“ nepraneša. Jų žodžiais paprasčiausiai sakoma: „mes nieko nepaskelbėme, bet neatmetame tokios galimybės kiek vėliau“.

Tas visiškai suprantama, kadangi E3 metu ji anonsavo daug naujų kuriamų žaidimų, tarp kurių net du skirti PS3: „Final Fantasy XIII“ ir „Final Fantasy Versus XIII“.