Manau niekieno nenustebins faktas, kad kątik buvo oficialiai patvirtintas Spilnter Cell filmas. Juk pastaruoju metu, praktiškai kiekvienas, komerciniu aspektu nusisękęs kino filmas, tuojau pat susilaukia ir „kompiuterinio broliuko“. Kartais jis „gimsta“ grubiu ir neišbaigtu pusfabrikačiu, kartais gan įdomiu ir pakankamai kokybišku produktu (jei tokiu žodžiu išvis galima pavadinti žaidimą…). Bet kuriuo atveju, sprendimas sukurti žaidimą, paremtą analogiškos kino juostos įvykiais, būna pelningas, kadangi filmų fanatai yra linkę užmerkti akis net ir į pakankamai akivaizdžius neišbaigtumus, bei trūkumus, kurie eilinį žmogų tiesiog priverčia paleisti žaidimą per langą. Į virtualią erdvę jau perkėlinėjami: Silent Hill, Resident Evil, Tomb Raider, Doom ir daugybė kitų, populiarių darbų.
Savo eilės, galų gale, sulaukė ir „Splinter Celas“…

Paramount neseniai įsigijo teises į Splinter Cell adaptaciją kine iš pačios Ubi. Apie šį projektą kol kas dar nėra žinoma itin daug, tačiau kelis faktus, visgi, galima paminėti.

Kaip neseniai pranešė žurnalas Variety, Splinter Cell frančizės scenaristas Džonas Tomas Petis (John Thomas Petty) filmo kūrimo procese dalyvaus kaip asistentas, o Ubisoft „bosas“ Ivas Gilemotas (Yves Guillemot), bei pats Tomas Klensis (Tom Clancy) užims vykdančiųjų prodiuserių kėdes.


Prie filmo taip pat plušės režisierius Pyteris Bergas (Peter Berg), bei Džonas Maklolinas (John McLaughlin), kuris dirbs scenaristo pagalbininku ir padės Pečiui.

Tai viskas ką pavyko sužinoti. Daugiau jokių oficialių žinių nėra. Belieka tikėtis, kad filmas bus vertas dėmesio ir nepaseks vidutiniškosios, Resident Evil filmų, serijos pėdomis. Tačiau, bet kokiu atveju, kompiuterinis žaidimas toli gražu ne visada yra pakankamas pagrindas norint sukurti populiarų, holivudinį blokbasterį…