Atrodo jog Microsoft planas sujungti PC ir Xbox žaidėjus, šiandien pajudėjo viena pakopa pirmyn. Nors iki Xbox 360 išleidimo liko kiek daugiau nei mėnuo, bet jau nekantriausi žaidėjai turi priėjimą prie vienos iš naujosios konsolės dalių. Ne, jie tikrai nepavogė ko nors iš sandėlių, ar nelegaliai išnešė iš parodų. Jie tiesiog tai įsigijo internete.

Bent jau taip padarė amerikiečiai, kadangi ten naujoji Xbox 360 vairalazdė yra prieinama žaidėjams. Tuo tarpu naujoji vairalazdė, kurią galėsime naudoti ir savo PC ir Xbox 360 konsolei, Europoje turėtų pasirodyti gruodžio 2 dieną, tuo pat metu kaip ir Xbox 360.

Naujasis įrenginys yra jungiamas į USB lizdą. Xbox 360 konsolei nebereikia jokių papildomų konfigūracijų, tuo tarpu PC vartotojai, prieš naudojimą turėtų įsigyti specialų draiverį, kurį ras Microsoft Hardware skiltyje. Vairalazdės kaina – 24.99 eurai.

„Ši vairalazdė yra puikus pavyzdys vienu iš atveju, kai Xbox 360 konsolė papildo Windows ir atvirksčiai“, – sakė J. Allard. „Xbox 360 konsolės vairalazdė Windows operacinei sistemai yra svarbus žingsnis pirmyn, norint suteikti vartotojui maksimalų pasitenkinimą iš abiejų žaidimų sistemų“.