Sklando gandas, kad „Sony“ gali nepajėgti užtikrinti planuoto „Playstation 3“ konsolės tiekimo iki pat kitų metų kovo mėnesio. Dėl galimų tiekimo sutrikimų eilinį karta kaltinamos žaidimų kompiuteryje montuojamo „Blu-ray“ optinių diskų įrenginio lazerio galvutės, kurių stygius ne va jaučiamas.

Jau anksčiau „Sony“ yra skelbę, kad PS3 premjerai parengs 100 tūkstančių Japonijos rinkai bei 400 tūkstančių konsolių JAV rinkai. Pasikeitė tik konsolių kiekis, kurį planuojama patiekti iki kitų metų kovo – jis sumažėjo trigubai ir šiuo metu siekia vos kelis milijonus. Be to, kompanijos atstovų teigimu ir naujasis dvigubai mažesnis kiekis yra daugiau siekiamybė, nei realus rezultatas.

Anksčiau dėl tų pačių lazerio galvučių stygiaus „Sony“ ir sumažino savo gamybos prognozes PS3 debiutui iki minėtųjų 100 ir 400 tūkstančių japonams bei amerikiečiams. Tuomet buvo tikinama, kad galvučių tiekimą stabilizavus iki kovo mėnesio bus atsigriebta už prarastą laika ir iki kovo bus parduota jau šeši milijonai PS3. Kaip matyti, šių rožinių planų įgyvendinti kompanijai veikiausiai nepavyks.