„Sony“ kuriamo zombių išgyvenimo žaidimo „H1Z1“ startas „Steam Early Access“ sistemoje labai duobėtas. Problemos jungiantis į serverius, lag’as, klaidos ir glitch’ai. Žinoma, tai „Early Access“ žaidimas ir viso to buvo galima tikėtis. Tačiau negana to, „Sony“ susidūrė su didesne problema — žaidėjų pasipiktinimu. Pasipiktinimu dėl to, kad žaidime galima įsigyti „airdrop“ dėžes už realius pinigus.

„H1Z1“ buvo reklamuojamas kaip žaidimas, kuriame visi bus lygūs, tačiau tie, kurie nusipirko prieigą prie „Early Access“ versijos už 20 eurų, pamatė, kad tai tebuvo saldus „Sony“ melas. Airdrop’us galima pirkti, o juose randamos tokios gėrybės kaip drabužiai, kuprinės, ginklai su šaudmenimis viską išbalansuoja tarp mokančių ir nemokančių žaidėjų. Žaidžiant visa tai gauti sunku. Tačiau sumokėjus labai paprasta. Jau pirmąją dieną „Steam“ žaidimo puslapis buvo užtvindytas neigiamomis apžvalgomis, žaidėjai išvadino žaidimą „pay-2-win“ projektu.

„Sony Online Entertainment“ prezidentas John’as Smedley nusprendė pakeisti situaciją ir prasitarė, kad imsis veiksmų, jog išlygintų balansą tarp žaidėjų. Pačiu artimiausiu metu airdrop’ai sulauks didelių pakeitimų. Tačiau jeigu jus visa tai vis tiek trikdo, John’as užsiminė, kad galite paprašyti pinigų grąžinimo. Tiesa, tai vyks ne per „Steam“, bet per „Sony“, tad turėtumėte rašyti jiems laišką e.paštu bwilcox@soe.sony.com, dėl ko pinigų grąžinimo procedūra gali šiek tiek užtrukti.