„Sony“,pardavusi milijoną „Playstation 3“ konsolių PAL regione, pajuto mažėjančius pardavimų skaičius.

Visas PAL regionas yra aptarnaujamas „Sony Computer Entertainment Europe“ serviso. Milijonas „PS3“ Amerikos žemyne, kuriame dominuoja NTSC standartas, buvo parduotas per 8 savaites.

„SCEE“ ankščiau sakė, kad pirmąją pardavimo savaitę buvo parduota 600 tūkstančių konsolių. Tai kelia nerima „Sony“ kadangi pardavimai, kuo toliau, tuo labiau mažėja. Žinoma tai nėra siurprizas, kadangi PAL regione „Sony“ kurinys kainuoja tikrai nemažus pinigus.

Jau pasirodymo metu PAL regione „Sony“ nusprendė pardavinėti tik 60 GB versiją, kurios kaina yra 600 Eurų (777 JAV doleriai). Daugelyje parduotuvių kainos labai skiriasi. Jungtinėje Karalystėje „PS3“ įkainotas 837, Airijoje 816, Australijoje 777, o Naujojoje Zelandijoje 840 JAV dolerių.

„Sony PlayStation 3“ konsolė naudoje „Cell“ procesorių sukurta bendradarbiaujant „IBM“, „Sony“ ir „Toshiba“. „RSX“ grafikos posistėmė buvo sukurta „Nvidia“ korporacijos. Kaip žinome „PS3“ turi bevielio interneto prieigą ir palaiko „Bluetooth“ ryšį. Žaidimų kompiuteris apginkluotas „Blu-ray“ optiniu įrenginiu. Japonijoje ir JAV yra dvi konsolės versijos. 20GB kietuoju disku apginkluota versija įkainota 499 JAV dolerių, o kita 60GB versija su papildomais aksesuarais yra siūloma už 599 JAV dolerių.