Jau praėjo, bemaž, penki metai, kai dienos šviesą išvydo trečioji PlayStation konsolė. Tačiau žaidėjai neturėtų pradėti laukti ketvirtosios PlayStation konsolės išleidimo – „Sony“ nė nepradeda apie tai kalbėti.

„Sony Computer Entertainment“ bosas Kaz Hirai kalbėjo, kad apie naujos kartos konsolės kompanijoje nė nepradedama svarstyti. Kol PlayStation 3 konsolei pasirodo pakankamai naujų žaidimų ir ne visos jos galimybės yra iki galo išnaudotos – tol ši konsolė gyvuos. Kaz Hirai ypatingai pabrėžia tebesitęsiantį PlayStation 3 augimą ir patvirtina, kad kol kas didžiausias dėmesys yra skiriamas būtent šiai konsolei.

Šitokios kalbos yra, toli gražu, ne naujiena. Analitikai, konsolių gamintojai, leidėjai ir kūrėjai vienu balsu patvirtina – dabartinės kartos konsolės išsilaikys ilgiau, nei bet kurios kitos kartos konsolės prieš tai.

„Microsoft“ taip pat viliasi išlaikyti „Xbox 360“ gyvą kuo ilgiau. Iš lapkritį išleisto įrenginio „Kinect“ tikimasi, kad šis pridės dar penketą metelių prie puikiai perkamos konsolės gyvavimo.