„Sony“ vadas Howard Stringer, kalbėdamas vienam naujienų kanalui, pareiškė, kad „PlayStation 3“ startas Europoje pagaliau leido konsolei sumažinti pirmosios nesėkmės padarinius ir sumažinti negiamą spaudos atsiliepimą apie konsolę.

Jo teigimu, Senajame Žemyne paseikta riba, kuomet per praėjusį mėnesį buvo parduota apie 800 000 konsolių (maždaug tiek pavyko „Sony“ parduoti Japonijoje, nuo konsolės pasirodymo praėjusių metų lapkritį) ir tai padėjo konsolei pirmą kartą pasiekti gerų rezultatų.

„Aš manau, jog per pirmąsias dvi dienas Didžiojoje Britanijoje pasiektos 100 milijonų svarų sterlingų (500 milijonų litų) pajamos viską gerokai pakeitė. Mes netgi manome, jog tai yra didžiausi vartotojams skirtos elektronikos pardavimai istorijoje“, – kalbėjo Stringer.

Jo nuomone, atidėjimas netgi pasirodė esantis naudingas ir pačiai Europai, kadangi ji konsolę gavo su gerokai didesniu žaidimų pasirinkimu ir ištaisytomis klaidomis. Tuo pačiu Stringer patikino, kad naujos kartos konsolių karas tik prasidėjo ir artimiausiu metu baigtis tikrai neketina.