Vakar vakare „Sony Ericsson” pristatė W760 – pirmąjį „Walkman” serijos telefoną, palaikanti trijų dažnių plačiajuostį internetą HSDPA. Be gausybės muzikinių ir kitų šios serijos telefonams įprastų savybių telefone integruotas GPS imtuvas, stereo garsiakalbiai ir naujausi žaidimai, tarp kurių – ir Need for Speed ProStreet.

Nuo šiol, norint surasti nežinomą objektą, nereikės klaidžioti. Integruotas GPS imtuvas ir puiki programinė įranga leidžia surasti norimą laisvalaikio praleidimo būdą ir vietą bet kurioje pasaulio vietoje. Telefone taip pat įdiegta GPS pagrindu veikianti fitneso programa, kuri ne tik nurodo nueitą maršrutą, bet ir apskaičiuoja vidutinį greitį ir laiką. Telefone integruoti stereo garsiakalbiai groja ne tik kokybiškai, bet ir garsiai. Visgi, jei garsumo neužtenka, galima įsigyti papildomus, šiandien pristatytus garsiakalbius MAS-100. Apsauginiame krepšyje įmontuoti garsiakalbiai atrodo dailiai ir puikiai skamba. Na, o kai klausomasi radijos, šie garsiakalbiai veikia kaip papildoma antena.

W760 padeda išrinkti muziką, tinkamą ypatingai progai. Telefono atminties kortelėje galima išsaugoti iki 950 dainų), o unikalios „SensMe” programinės įrangos pagalba visa ši muzika rūšiuojama pagal nuotaiką ir tempą. Grojančią dainą pakeisti, o taip pat reguliuoti jos garsumą galima vos krestelėjus telefoną. Telefone įdiegta „TrackID” programa, leidžianti atpažinti nežinomas dainas – nesvarbu, ar ji grotu per radiją, ar klube. Taip pat per šią programą galite sužinoti ir tai, kokias dainas labiausiai bando atpažinti aplinkui esantys žmonės.

Intuityvus daugialypės terpės grotuvas pasisuka priklausomai nuo to, kaip laikomas telefonas. Tai itin patogu žiūrint nuotraukas ar vaizdo klipus, o ypač praverčia žaidžiant naujausius žaidimus.

W760 pakelia mobiliųjų įrenginių žaidimų kartelę. Nuo šiol žaidimai įgarsinti stereo garsu, o telefone yra atskiri,
išskirtinai žaidimams skirti mygtukai. Šiame telephone iš anksto įdiegtas „Need for Speed ProStreet” lenktynių
žaidimas. Be visų išvardintų privalumų, W760 turi net 2,2 colio įstrižainės ekraną, be to, jame įdiegti valdymo judesiu davikliai.

Telefone integruota 3,2 megapikselių kamera. Norint padaryti aukštos kokybės kadrą, tereikia pastumti telefono dangtelį ir spustelti fotografavimo mygtuką. Nuotraukos gali būti išsaugotos 1GB talpos „Memory Stick” kortelėje arba perkeltos į kompiuterį.

W760 yra UMTS/HSDPA 850/19002100 ir GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 dažnius palaikantis telefonas. Rinkoje jis pasirodys 2008m. antrajame ketvirtyje.