„Sony Ericsson“ pristatė naują iniciatyvą – „Entertainment Unlimited“ (Neribotos pramogos) ir pademonstravo pagal ją sukurtą naują telefoną, konceptiniu pavadinimu „Idou“.

„Entertainment Unlimited“ leis mums įsitvirtinti kaip komunikacijos pramogų prekės ženklui, – sakė Leonardas Hoornikas, „Sony Ericsson“ viceprezidentas ir pasaulinės rinkodaros vadovas. – Viskas, ką mes darėme iki šiol, atvedė mus prie šio tikslo – mes sukūrėme muzikinių telefonų kategoriją 2005 metais ir pardavėme daugiau nei 100 mln. „Walkman“ serijos telefonų. Ir dabar esame pasirengę įžengti į naują etapą kompanijos evoliucijoje – „Entertainment Unlimited“ ir suteikti vartotojams neribotas galimybes dalintis savo pramogomis“.

„Entertainment Unlimited“ yra pagrįsta trimis kertiniais principais. Tai – geriausių savo klasės pramogų galimybių sujungimas į vieną gaminį, pavyzdžiui, muzikiniai „Walkman“, fotografuojantys „Cyber-shot“, „Java“ žaidimų ar žinučių telefonai su integruotomis atitinkamomis paslaugomis ir funkcijomis.

Taip pat – sklandi telefono integracija į kitas pramogų erdves, suteikiant galimybę telefone esančiu puikios kokybės pramoginiu turiniu dalintis įvairiais būdais – per garso sistemą, televizoriaus ekraną, kompiuteryje.

Trečiasis principas – komunikacijų suliejimas su pramogomis pašalinant kliūtis ir leidžiant neribotai keistis turiniu, suteikiant daugiau pramogų per inovatyvias interneto priemones, unikalią „Sony Ericsson“ paslaugą „Play Now“.

„Mobile World Congress“ renginyje „Sony Ericsson“ pristatė ir naują W995 „Walkman“ muzikinį telefoną, siūlantį labiausiai išbaigtą komunikacijos pramogų paketą šiandien. Šio telefono pristatymas demonstruoja, ką „Sony Ericsson“ pasiekė mobiliosios muzikos ir fotografijos kategorijose ir sukuria pagrindą evoliucijai į „Entertainment Unlimited“.

Be to, kompanija pademonstravo naują mobilųjį telefoną koncepciniu „Idou“ pavadinimu. Šiuo telefonu šiek tiek praskleidžiama ateities skraistė, nes jis – vienas iš daugelio projektų, kurie bus pristatyti šiais metais po „Entertainment Unlimited“ vėliava.

„Idou“ telefone bus integruotas 12,1 mln. taškų raiškos fotoaparatas, ksenoninė blykstė bei lietimu valdomas ekranas. Telefono operacinė sistema bus kuriama naudojant „Symbian Foundation“ platformą.

„Enterntainment Unlimited“ yra „Sony Ericsson“ filosofijos ašis, kuri sukurta pasinaudojus „Walkman“ ir „Cyber-shot“ telefonų sėkme. Dauguma mūsų strateginių iniciatyvų, kurias buvome pristatę ankstesniais metais, suvaidino didelį vaidmenį, kuriant šį naują pasiūlymą vartotojams“, – teigė Dick Komiyama, „Sony Ericsson“ prezidentas.

„Idou“ pasirodys 2009 m. antrajame pusmetyje.