Neseniai naujos kartos žaidimų kompiuterio išleidimą į metų galą nukėlę „Sony“ netikėtai paskelbė visiškai priešingą žinia – jei viskas vyks kaip suplanuota, „Playstation 3“ parduotuvėse pasirodys jau balandžio 20 dieną.

Žaidimų kompiuteris vienu metu pasirodys Japonijoje, Šiaurės Amerikoje bei Europoje. Jis atitiks anksčiau skelbtus techninius parametrus bei bus parduodamas sidabrinės spalvos kartoninėje pakuotėje. Prie „Playstation 3“ bus pridedami ir du žaidimai. Jie skirsis priklausomai nuo žemyno. Mus labiausiai dominanti europinė versija bus komplektuojama su „Gran Turismo 4“ ir „The Godfather“. PS3 fanus Amerikoje džiugins žaidimų „Gran Turismo 4“ ir „WWE SmackDown! Vs. RAW 2006“ komplektas.

Prognozuojama „Playstation 3“ kaina – 399,99 euro, t.y. apie 1380 litų. Už ją gausime pačią konsolę su vienu valdikliu bei du jau minėtus žaidimus. Neoficialiais duomenimis, PS3 Lietuvoje turėtų pasirodyti tuo pat metu kaip ir visoje Europoje – balandžio 20 d.. Kaina menkai skirsis nuo rekomenduojamos bei viršyti 1400 Lt neturėtų.

Ši naujiena buvo balandžio pirmosios pokštas