„SNK“ paskelbė apie savo planus išleisti 16 jau legenda tapusių žaidimų. Naujasis senųjų hitų rinkinys vadinsis „SNK Arcade Classics Vol. 1“ ir bus skirtas „Wii“, „PSP“, bei „PS2“ konsolėms.

Kiekvienas klasikinių žaidimų mėgėjas galės rasti savo skonį atitinkančius žaidimus. Kovinių žaidimų mėgėjai galės išbandyti „Fatal Fury“, „Art of Fighting“ ar „World Heroes“. Taip pat „Burning Fight“ ir „Samurai Showdown“, neminint tokios legendos, kaip „King of Fighters 94“, kuris buvo pirmasis žaidimas šioje populiarioje serijoje.

Jeigu jums labiau prie širdies ginklai, tai išbandyti „Metal Slug“ tiesiog būtina. Šis „side-scroller‘is“ ilgą laiką buvo savo žanro etalonu. O pabaige „MS“, galėsite bandyti „Last Resort“ ar „Shock Troopers“.

Sporto žaidimų fanams, kuriems šaudymai ir muštynės ne prie širdies, bus skirti „Baseball Stars 2“, golfo žaidimas „Neo Turf Masters“ ir futbolo fanatikams kurtas „Super Sidekicks 3“. Ir galiausiai rinkinyje dar bus du platformeriai: „Magician Lord“, kuriame žaisite už magę heroję Elta, ir „Top Hunter“, kuriame teks apginti kolonistus nuo kosmoso piratų grėsmės.

„SNK Arcade Classics Vol. 1“ pasirodys „PSP“ ir „PS2“ konsolėms šį rudenį, o „Wii“ versija – kiek vėliau.