Kai kurie vaizdo žaidimai taip sužavi bei įtraukia, tad tampa paskata sukurti dar daugiau turinio. Ne išimtis yra ir „Skull & Bones“. Verta pastebėti, kad nors šis žaidimas dar neišleistas, jau dabar yra kuriamos TV serijos, susietos būtent su šiuo žaidimu.

„Ubisoft“ yra žinoma, kaip ypač daug kūrybingų idėjų turinti kompanija, gebanti kurti labai novatoriškus žaidimus. Būtent pastarieji kuo puikiausiai tinka ir įkvepia sukurti dar daugiau turinio, TV skirtos serijos – taip pat ne išimtis. Taigi, televizijos žiūrovai jau visai netrukus galės tikėtis puikaus turinio, kurį sukurti įkvėpė ne kas kita, o kompiuterinis žaidimas. Svarbiausi asmenys, kurie bus atsakingi už šių serijų kūrimą, yra „Ubisoft“ atstovas Danielle Kreinik bei televizijos vadovas Jason Altman.

„Skull & Bones“ žaidimo visame pasaulyje laukia milijonai gerbėjų, tad, belieka tik daryti išvadą, kad ir šių naujų serijų, taip pat laukia didelis būrys žmonių. Nieko keista, kad pastarieji tikrai norėtų sužinoti, ko gali tikėtis iš šio serialo. Būtent todėl, skubame atskleisti keletą detalių. Naujajame seriale žiūrovai gali tikėtis išvysti daug dramų, netikėtumų ir net kovų. Tačiau bene labiausiai stebina faktas, kad visam šiam paradui vadovaus dailiosios lyties atstovės. Tad, ko jau ko, intrigų tikrai netrūks. Veiksmas vyks Indijos vandenyne bei jo pakrantėse, bus vaizduojamas tas laikotarpis, kai piratai kovėsi dėl aukso. Lyginant su šių dienų realijomis, matyti, kad bus vaizduojamos šiandienos gyventojams visiškai svetimas, kitoks pasaulis. Tačiau tai – labai teigiamas bruožas, kadangi žiūrovai bus nukelti ten, kur realiame gyvenime būtų sunkoka patekti. Toks serialas šiandieniniame gyvenime tampa gaiviu egzotikos pliūpsniu.

Kaip matyti, įdomi bei intriguojanti istorija bus perkelta ir į TV ekranus, tad žiūrovai tikrai ne vieną dieną galės mėgautis įtraukiančiu ir į kitus pasaulius nukeliančiu turiniu. Tiesa, dar nėra jokios tikslios informacijos, kada jį bus galima išvysti TV ekranuose, bet, jei ką nos užinosime, būtinai su jumis tuo pasidalinsime. Na, o kol kas primename, kad dar šiais metais „Skull & Bones“ pasirodys „Xbox one“, „PS4“ bei PC.