Baigėsi pirmasis „5×5 Nordic & East CUP“ etapas. Į finalinį TOP16, kuriame bus kovojama dėl RIOT įsteigto prizo pateko šios komandos: Team Of Violence, Drunk Gaming, SAKAPAEM, Seneliu Vaiku Namai.

Pirmasis etapas, nepaisant šiokių tokių nesklandumų su dalyvių punktualumu, prabėgo šauniai ir padovanojo žiūrovams ne vieną puikią kovą. Organizatoriai tikisi, kad tai padės pralaužti ledus ir registracija į antrą etapą įvyks tradiciškai sparčiai, tad nežiopsokite, burkite komandą ir pateikite savo paraišką!

Registruotis į turnyrą galite spustelėję šią nuorodą. REGISTRUOTIS galite nuo šiandien iki penktadienio, kovo 23 dienos.

Spustelėję šią nuorodą galite pažvelgti, kas jau užsiregistravo!

Viso mūsų laukia 4 komandinio (5×5) žaidimo etapai, kiekviename jų galės dalyvauti 16 komandų. Turnyras rengiamas BO3 formato rėmuose, žaidžiama iki 2 pergalių. Keturios geriausiai savo etape pasirodžiusios komandos, keliauja į finalą ir kaunasi dėl vertingų prizų.

Trumpai apie pagrindines 5×5 turnyro taisykles:
Serveris:
Rytų ir Šiaurės Europos žaidėjai (East&Nordic platforma).
Žemėlapis: Summoners Rift.
Žaidimo kambario tipas: Tournament Draft.
Komandos dydis: 5 + 2 (trys startiniai komandos žaidėjas turi būtinai dalyvauti kovoje, kitus du gali pakeisti atsarginiai).

Daugiau ir plačiau apie viską galite paskaityti LTGaming svetainėje.

GL&HF!