Kūrėjų studija Deep Silver ir leidėjų kompanija Rotobee Realtime 3D pristatė antrąją Singles žaidimo dalį Singles 2: Triple Trouble. Žaidimą planuojama išleisti jau gegužės mėnesį, tačiau visiškai tikslios datos dar nėra nurodyta.

Pagrindinė žaidimo tema buvo padaryti du žmones įsimylėjėliai, tai buvo pirmoje Singles žaidimo dalyje. Dabar kūrėjai pareiškė, kad viename bute galės gyventi jau trys žmonės, ką jie veiks kartu to paaiškinti tiksliai negaliu, nes kūrėjai neatskleidžia, bet žinodami, kad žaidimo pagrindinė tema yra meilė, galima įsivaizduoti :).

Naujasis žaidimas taip pat pristatys daug naujų dalykų, pavyzdžiui, teks kiekvieną dieną važiuoti į darbą, arba nuvykti į miestą pavakarieniauti restorane, ar apsipirkti parduotuvėje. Be abejonės bus naujų baldų, elektronikos priemonių bei kitų daiktų, kuriuos taip pat bus galima įsigyti parduotuvėse. Singles 2: Triple Trouble žaidime bus daug naujų žmonių tipų, kuriuos galima bus pasirinkti. Na o kad mūsų valdomi Singles‘ai atrodytų gražiau ir nedėvėtų tų pačių drabužių Deep Silvers sukūrė daugybę naujų darbužių, bei kitų aksesuarų. Visą Singles 2: Triple Trouble grožį užtikrins patobulintas grafikos variklis, kuris sukurs dar realistiškesnius vaizdus.

Sunku pasakyti ar šį kartą pasiseks Deep Silver kompaniaji bent pasivyti Maxis kūrėjų sukurtą populiarią Sims frančizę, kuri taip lengvai su kiekvienu nauju leidimu prie savęs prisitraukia vis naujų gerbėjų.