Kai visi Simsų gerbėjai su nekantrumu atplėšė naujos dėžutės viršelį, jie patys pirmieji sužinojo gan netikėta naujieną – bus dar vienas Simsų papildymas. Ant galinės dėžutės pusės buvo nuotrauką (kurios dalį matote šalia) ir užrašas „Sugražink Simsus į naktinį gyvenimą“ ir paaiškinimas.

„Išsiųskite savo Simsus į naktinį miestą, naująjame The Sims 2 papildyme NightLife“, – rašome santrumpoje. Ar jūs pasiliksite romantiškai vakarienei, ar šėlsite ligi paryčių? Pažiurėk ką dar siūlo naujasis žaidimas jau 2005 metų pabaigoje“. Atmintinė dar pažymį ir tai, jog papildymas reikalaus originalaus The Sims 2 žaidimo.

Na, o pilnoje nuotraukoje buvo pavaizduota moteris, apsirengusi vakarine suknele, palinkusi prie vyro, irgi vilkinčio smokingą. Taigi nuotrauka išties būtų ideali, jei ne vienas nuansas – moteris turėjo vampyro dantis. Įdomu? Nejau naująjame papildyme galėsime imtis ir vampyro rolės, o gal jų žudiko?

Žinoma, šis piešinukas gali turėti daug idėjų. Gal mums bus galima atskleisti naktinio gyvenimo užkulisius, kaip pvz. filme Ašmenys, o gal tiesiog miestelyje pasirodė naujas dantistas? Visi šie spėliojimai yra vien dėl to, jog Electronic Arts (visų Simsų serijos leidėja) delsia oficialiai pranešti apie žaidimą. Vienintelis jų atsakymas į bet kokius klausimas yra maždaug aiškus „Nieko oficialaus iki šiol nebuvo pranešta“.