Žinia, jog „Silent Hills“ projektas nutrauktas, žaidėjų tikrai nenudžiugino. Priešingai, tai juos paskatino imtis veiksmų — Change.org tinklapyje atsirado peticija, kurioje prašoma, jog „Konami“ toliau tęstų darbus ties nutrauktu „Silent Hills“ projektu, prie kurio dirbo režisierius Guillermo del Toro bei „Vaikštančių Numirėlių“ aktorius Norman’as Reedus.

Šiuo metu peticijoje yra pasirašę virš 65,000 žaidėjų. Jei tu vienas iš tų, kurie laukė šio „siaubeko“, tuomet pasirašyk. Peticijos tikslas yra surinkti 75,000 parašų.

„Konami“ teigė, jog projektas „Silent Hills“ yra atšauktas, tačiau tai nereiškia „Silent Hill“ serijos pabaigos. Šios serijos žaidimai ir toliau bus kuriami. Kas liečia „Silent Hills“, balandžio pabaigoje iš „PlayStation“ parduotuvės buvo pašalinta „P.T.“, demonstracinė žaidimo versija. Po šio įvykio internetinių aukcionų tinklapyje „eBay“ viena po kitos pradėjo dygti „PS4“ konsolės su jose įdiegtu „P.T.“. Šių konsolių kainos svyruoja nuo 650 svarų sterlingų iki net 1500 svarų sterlingų.