Tarp realybės ir iliuzijos. Manau tik tokiais žodžiais būtų galima apibudinti filmą ,,Silent Hill‘‘, kurio artėjančios premjeros balandžio 21-os dienos proga paaiškėjo ir įdomių naujienų apie patį filmą.

Tad, kūrėjai ,,Silent Hill‘‘ filme pasakos šiurpe miestelio ,,Silent Hill‘‘ istorija, dėl ko būtent šis miestelis įgavo toki išskirtinumą ir kodėl jame vyksta nepaaiškinami dalykai. Kuriame bus pasakojama žiauri istorija kaip miestelis prieš daugeli metų paskendo ugnies liepsnose ir juose sudegė vos nevisi šio miestelio gyventojai ir jis liko toks tuščias ir lyg norėdamas pasislėpti nuo pasaulio, pasidengė tirštu rūkų.

Ir visa tą istorija apie sudegusi miestelį pasirodo yra visai nepramanyta o reali, apie vieno Pensilvanijos miestelio pavadinimų Centralia istorija, pagal kuria ir rėmėsi filmo ,,Silent Hill“ kūrėjai, norėdami žiūrovams papasakoti kuo itikimiau ,,Silent Hilo‘‘ miestelio istorija.

1961 metais miestelyje Centralia esančiame Pensilvanijoje, kuriame gyveno daugiau nei tūkstantis žmonių, užklupo netikėtas gaisras, kuriame degė įvairios miestelio atliekos, kurio liepsnos vėliau pasiekė visa likusia miestelio dalį. Pačiame miestelyje buvo įrengtas požeminis bunkeris o miestelį Centralia paskelbė kaip pavojinga zona, ir buvo pradėta žmonių evakuacija į požeminį bunkerį.

Išsigelbėjusieji šio miestelio gyventojai, vėliau pasakojo, kad po gaisro miestelį užliejo tirštas visa gaubiantis rūkas, visi pastatai buvo smarkiai sudegę, visas miestelis buvo nusiaubtas lyg po karo.

Ir visa šią istoriją mes išvysimę ,,Silent Hill‘‘ filme. Ir tikriausiai kas jau matė Games.lt patalpinta būtent šio filmo trailerį, pastebėjo, kad viename epizode buvo rodoma kaip žmonės bėga į kažkokį pastatą bandydami išsigelbėti nuo nepaaiškinamos artėjančios siaubingos nelaimės. Tad greičiausiai kūrėjai viename iš šio filmo epizodu ir parodys visą tą miestelio evakuaciją nuo artėjančios liepsnų bangos, kurios yra lyg pačio velnio pasiustos sunaikinti šio miestelio gyventojus. Tik žinoma filme bus pridėta daugiau iliuzijos nei realybės, kalbų apie visus antgamtinius reiškinius ir dar keistesnes tiesiai iš pragaro atkeliavusias būtybes.

Ir šiuo metu vis dar nerimsta žmonių kalbos apie šį ,,Konami‘‘ sukurto ir visame pasaulyje išpopuliarėjusios žaidimų serijos ,,Silent Hill‘‘ filmo perkėlimo į didžiuosius kino ekranus. Iš kurio yra ypač daug laukiama ir tikimasi, kad šis kaip ir žaidimas tikrai nenuvils tiek pačiu fanų tiek ir paprastų siaubo filmų mėgėjų.

– Filmo ,,Silent Hill‘‘ apžvalga –

Moteris įvairiausiais būdais bandantį išgelbėti savo mirštanti vaiką, supranta, kad ji yra įstrigusį alternatyvioje realybėje. Rose niekaip negali susitaikyti su tą mintimi, kad jos duktė vardu Sharon miršta nuo nepaaiškinamos mirtinos ligos.

Ir nieko daugiau nelaukus Rose savo dukryte paėma pas gydytoja, tikėdamasi išgelbėti ja nuo mirties. Bet pakeliui jį sutinka keista portalą, kuris nuveda Rose į visai kitą realybę į apleistą, tuščia miestelį Silent Hill’a.

Ir visai netikėtai Rose duktė Sharon jame pradingsta. Moteris pradeda persekioti mergaitės siluetą po visa miestelį, galvodama, kad tai nuves pas jos dukterį. Ir žinoma ieškodama savo dukros ji pastebį, kad miestelyje, be jos pačios ir jos dingusios duktės Sharon atrodytu nieko daugiau ir nėra.

Nes visas miestas tiesiog nuniokotas, parduotuvių vitrinų stiklai išdaužyti, gatvės smarkiai prišiukšlintos ir šis keistas miestelis tikrai nėra panašus į tą vietą, kuriose jai gyvenime, tekdavo būti.

Šį miestelį apsėdo demonai ir kiti šlykštus padarai. Visas miestelis skęsta tirštame rūke, kuris atrodo niekados nepasitrauks iš čia. Ir tikrai ne visi žmonės patekę į tokias pinkles pasiryžtu kovoti su šia visą griaunančią tamsą. Bet kaip tavo vaiko gyvybė yra pavojuje, tu gali pasiryžti, bet kam.

Tad susipažinus ir prisijungus prie policininkes vardų Cybil, Rose ir toliau tęsia savo mylimos dukros paieškas. Ir be ieškodama ji mokosi Silent Hill’o miestelio istorijos, sužinodama vis daugiau įdomių dalykų ir suprasdama, kad Sharon yra tik smulkutis gyvas organizmas, šiame dideliame, demonų žaidime. Į kurį įsinarpliojo ne ji viena.

Ir kad išgelbėti savo dukrą, Rose yra priversta neišvengiamai sudaryti sandėrį su pačių velnių, kuris atrodo kaip paprastutė mažą ir visai nieko dėta mergaitė.

Filmo siužetas skambą išties daug žadančiai ir dabar belieka sulaukti tik Balandžio 21 dienos, kada mes, sužinosime visą tiesą apie šį demonų apsėstą miestelį pavadintų mistiškų ,,Tyliosios kalvos’’ vardu.