PSP e1000 — naujas „Sony“ žaisliukas taupiems ar patiems jauniausiems žaidėjams. Savo našumu niekuo nenusileidžiantis originaliai „PlayStation Portable“ konsolei, šis įrenginys gaminamas iš paprastesnio, matinio plastiko, neturi ekrano ryškumą reguliuojančių mygtukų ir „wi–fi“ jungties.

Pastarosios nebuvimas gali sukelti problemų prie jos įpratusiems žmonėms, tačiau „wi–fi“ nebuvimas niekaip neįtakos žaidimų bibliotekos. Mėgstamus žaidimus ir toliau galėsite žaisti naudodami UMD diskus, ar perkeldami juos į konsolę iš asmeninio kompiuterio ar PS3 konsolės.

Šiokius tokius praradimus kompensuoja naujo įrenginio kaina, starto Lietuvoje dieną, PSP e1000 kainuoja 379 litus.

Visus norinčius pamatyti ir išbandyti naująją konsolę į savo parduotuves kviečia prekybos tinklas „Euronics“. Pristatymo akcijos vyksta šiandien ir rytoj (10.22 šeštadienį), parduotuvėse esančiose Megoje (Kaune), Saulės mieste (Šiauliuose) ir Oze (Vilniuje).

Jei pabandę konsolę sugalvosite ją įsigyti, dovanų gausite ir 69 litų vertės, 2GB atminties kortelę.

Jei gyvenat šalia nepasididžiuokit, užsukit ir komentaruose papasakokit kokį įspūdį paliko naujas „piguolis“.

P.S. „Ten pat žadama turėti ir gausybę šiai konsolei kainos ir žanro atžvilgiu pritaikytų žaidimų iš „PSP Essentials“ kolekcijos. Vieno žaidimo kaina 39 litai, nežinau dėl kitų, bet „MediEvil“ tikrai jų vertas!