„PlayStation Home“ direktorius Jack Buser užtikrino visus žaidėjus, kad „PS3“ konsolei skirtas virtualus pasaulis bus prieinamas visiems norintiems dar iki metų pabaigos.

„Kaip jau sakiau, mes esame pasirengę atidaryti viešąją „PS Home“ betą testą dar šiais metais. Kai tik mes tai padarysime, kiekvienas norintis galės išbandyti „PlayStation Home“ projektą“, – kalbėjo Jack Buser „IGN“ tinklalapiui.

Šimtai tūkstančių žmonių neseniai jau buvo pakviesti į uždarą „PS Home“ betą testą, dar daugiau pakviesti planuojama jau šiandien. Tiesa, šiuos pakvietimus gavo tik vadinamieji „lojalus“ „PS3“ bendruomenės nariai. Tačiau Buser žada, kad šis etapas greitai baigsis.

„PS Home uždara beta jau artėja prie pabaigos. Praėjusią savaitę mes sėkmingai perėjome prie 1.0 versijos, kas leidžia teigti, kad pagal tvarkaraštį atviras besta testas pasirodys jau šiais metais“, – teigė jis.

Ambicingasis ir svarbiausia nemokamas virtualus pasaulis „PS3“ konsolėje pirmą kartą buvo anonsuotas „GDC“ metu 2007-ųjų kovą, kartu su „LittleBigPlanet“ projektu, kuris pasirodė neseniai.