Pirmoje ir antroje „Shenmue“ dalyse pagrindinį veikėją Ryo Hazuki angliškai įgarsinęs aktorius Corey Marshallas tą patį vaidmenį atliks ir trečiojoje dalyje, skelbiama žaidimo „Kickstarter“ puslapyje.

Ilgai lauktas „Shenmue III“ buvo anonsuotas birželio 15 dieną kaip minios finansavimo projektas. Jam reikalingi 2 mln. dolerių buvo surinkti greičiau nei per 8 valandas. Ilgainiui tikimasi sukaupti nuo dviejų iki penkių kartų didesnę sumą. Šiuo metu „Shenmue III“ kūrėjų sąskaitoje yra 3,79 mln. dolerių.

„Shenmue III“ kuria pirmų dviejų dalių rašytojo, režisierius ir prodiuserio Yu Suzuki 2008-aisiais įkurta studija „Ys Net“, taip pat prisideda „Shenmue“ serijos vyriausiojo programuotojo Takeshi Hirai studija „Neilo Inc.“. Be Yu Suzuki ir Takeshi Hirai su žaidimu dirba nemažai kitų žmonių, turėjusių patirties su „Shenmue“ serija: Masahiro Yoshimoto (scenarijus), Kenji Miyawaki (veikėjų dizainas), Ryuji Iuchi (muzika), Manabu Takimoto (aplinkų dizainas), Masaya Matsukaze (japoniškas Ryo Hazuki balsas).

Žaidimas kuriamas „Unreal Engine 4″ varikliu. Turėtų pasirodyti 2017 m. pabaigoje, aasmeniniams kompiuteriams ir „PlayStation 4″ konsolėms. Prie pastarosios versijos finansavimo ir reklamavimo žada prisidėti ir „Sony“.