„Croteam“ kuriamos šaudyklės „Serious Sam 4″, kurios išleidimo data ir platformos dar neanonsuotos, scenarijų rašo Jonas Kyratzesas, vienas iš kito studijos žaidimo – „The Talos Principle“ – scenarijaus autorių, skelbiama oficialiame jos puslapyje. J. Kyratzesas bendradarbiaus su žmona Verena.

„Buvau „Serious Sam“ gerbėjas dar prieš pradėdamas dirbti „Croteam“, todėl turiu prisipažinti, jog tikėjausi, kad, nusisekus „The Talos Principle“, galėsiu būti įtrauktas į kitos dalies kūrimą. Bet dar daugiau – mes iš karto susidraugavome su komanda, mus priėmė kaip šeimos narius ir mes norėjome toliau su ja dirbti. Kelionė į Kroatiją ir darbas biure tai tik dar kartą patvirtino“, – cituojamas J. Kyratzesas.

„Aš iš tikrųjų nesitikėjau to daryti. Iš pradžių tik siūliau idėjas, dialogų daleles, bet galiausiai Kroatijoje parašiau juodraštinį scenarijaus variantą dirbdama komandoje pilnu etatu. Tai labai malonus siurprizas, nes nuo „Talos“ buvome geri draugai su „Croteam“ žmonėmis“, – ten pat cituojama ir V. Kyratzes.

„Serious Sam 4″ egzistavimas buvo patvirtintas prieš dvejus metus per „Serious Sam“ žaidimų išpardavimą. Kaip liudija tuo metu patalpintas koncepcinis piešinys, žaidimą iš pradžių planuota išleisti 2014-aisiais. Tų metų pabaigoje vietoje jo pasirodė  „The Talos Principle“.