Naujasis „Activision“ žaidimas iš „Call of Duty“ serijos bus skirtas tik naujos kartos konsolėms. Tuo tarpu asmeniniuose kompiuteriuose, kur iki šiol pasirodė net du serijos žaidimai ir vienas papildymas, nieko išleista nebus.

Būtent tokias mintis išdėstė kompanijos vadovas Bobby Kotick, vakar kalbėdamas investuotojams. Jis teigė, jog tai nėra „PC“ produktas ir žaidimas skirtas tik naujos kartos konsolėms.

Aišku, toks pareiškimas tikriausiai nereiškia, jog mes daugiau niekados neišvysime jokių „Call of Duty“ serijos žaidimų asmeniniuose kompiuteriuose. Jau praėjusiais metais, „CoD“ serija pasirodė dveim skirtingais etapais: pirmuoju buvo išleista versijos dabartinėms konsolėms Xbox, GameCube ir PS2, o vėliau pasirodė ir PC, bei Xbox 360 žaidimai.

Ši naujiena taipogi gali reikšti ir tai, kad galbūt asmeniniams kompiuteriams išleisti serijos žaidimai irgi nebus dubliuojami su konsoliniais variantais ir bus skirti daugiau tinkliniam lošimui, kur šiuo metu žaidimas turi labai stiprias pozicijas.

Konsolinės naujojo „Call of Duty“ žaidimo versijos laukiama jau šių metų pabaigoje.