Prieš mėnesį pasigirdę gandai, kad SCi ieško, kas galėtų perimti kompaniją ir taip padėti atsitiesti po sunkumų. Po derybų su keliais galimais investuotojais ir po neskelbiamo galimo investuotojo pasiūlymo, kuris buvo atmestas, Didžiosios Britanijos leidėjas SCi ir Warner Bros pranešė pradedančios bendradarbiavimą. Kaip pranešama, Warner Bros Home Entertainment dar planuoja perimti akcijų už 15 mln. Didžiosios Britanijos Svarų.

SCi skelbia, kad kompajijos pelnas paaugo 60 milijonų svarų, o per visišką investicijų perraršmą siūloma atidaryti 171,605,424 mln. naujų akcijų, kur kiekviena kainuotų 35 Pensus.

„Šiandieną mes ženkliai sustiprėję, mūsų bendradarbiavimas su Warner Bros – viena iš didžiausių pramogų pasaulio kompanija – taip sukursime puikų strateginį bendradarbiavimą, kas mums leis Šiaurės Amerikoje geriau vystyti pardavimus , visa tai pagerins mūsų turimų frančizių pelningumą,“ sakė SCi direktorius Filas Rogersas.

„Naujas finansavimas padės vykdyti strateginį planą, kurį pradėjome vykdyti sausį, taip galėsime sukurti aukštesnės kokybės žaidimus.“

Kevinas Tsujihara, Warner Bros Home Entertainment grupės prezidentas teigė: „Šis Warner Bros investavimas pabrėžia svarbų įsipareigojimą tinkamai dalyvauti video žaidimų kūrime.“

Belieka tik tikėtis, kad kone galingiausias pasaulio pramogų lyderis padės Britanijos leidėjui atsistoti ant kojų. O naujai pasirodysiantys žaidimai, tokie kaip, Tomb Raider: Underworld, kurio pasirodymas numatytas per 2008 metų Kalėdas, taip pat Hitman frančizė ir paskelbtas naujasis Deus Ex 3 bus aukštos kokybės žaidimai.

gamesindustry.biz, games.lt