Manau daugelis AK Grand Theft Auto serijos gerbėjų bus laimingi galėdami sužinoti keletą naujų, dar negirdėtų detalių apie būsimąjį San Andreas. Kai jų PS2 draugai dar praeitą spalio mėnesį žaidė San Andreas, AK savininkai turėjo laukti. Laukti ir žiūrėti, tačiau ne veltui, jau adabr Rockstar žada keletą naujų dalykų AK versijoje.

PS2 versijoje jūs turėjote pradėti žaidimą už paprastą gangsterį CJ. Iš pradžių kovodami tik savo gete, turėjote iškilti iki miesto mafijos boso lygio ir įrodyti sau, bei kitiems kas jūs ištikrųjų esate. AK versijoje jūsų galimybėms dar prisidės ir funkcija, su kuria galėsite išsaugoti jums patikusio siužeto linija ir vėliau pražaisti ją vėl.

AK versijoje dar rasite ir papildomas radijo stotis. Taigi dabar jūsų dėmesiui net 12 stočių, plius galimybė susikurti savo nuosavą grojaraštį ir įsidėti mp3 dainas, kurios šįkart bus labiau pritaikytos groti žaidiant, t.y. reikės mažiau kompiuterio resursų.

Visas valdymas liks beveik toks pat, koks ir buvo ankstesnėse GTA AK versijose, žinoma keli minimalūs patobulinimai irgi bus.

Visualiai žaidimai bus geresnis nei senesnės dalys. Su naujais šešėlių efektais ir grafiniais patobulinimai žaidimas bandys įrodyti mums, kad su grafika jam ne problemos. Tačiau nenustebkit, jei net viską įsijungę ant pačių geriausių nustatymų išvysite ne tai, ką tikėjotės, kadangi vis dėl šis žaidimas visų pirma buvo kurtas PS2 konsolei.

Grand Theft Auto: San Andreas Europoje laukiamas birželio 10 dieną, kartu su Xbox versija.