Kas sakė jog išmanieji telefonai tik miestiečiams? Samsung matyt nusprendė mesti iššūkį šiam teiginiui, pristatydami „Samsung GALAXY Xcover“ (modelis GT-S5690). Tai iš pažiūros įprastas telefonas su visu lietimui jautriu ekranu, bet kompanija teigia įdiegusi tvirtesnį korpusą, vidus hermetizuotas ir apsaugotas nuo vandens patekimo, o svarbiausias patobulinimas – ekranas, jį padengė grūdinto stiklo plokšte. Pastaroji anot Samsung, patvaresnė įbrėžimams iki 4 kartų nei įprastas stiklas.

„Samsung GALAXY Xcover“ kūrėme specialiai aktyviems vartotojams, – pažymėjo YH Lee, „Samsung“ Mobiliųjų komunikacijų padalinio rinkodaros vyresnysis viceprezidentas. – Geriausias mūsų sukurtas socialinio bendravimo funkcijas įdiegėme telefone, turinčiame itin tvirtą ir patikimą konstrukciją, saugančią nuo nešvarumų ir vandens.“

Telefonas veiks su „AndroidTM 2.3“ („Gingerbread“) operacine sistema. Rasime ir „GoogleTM“, pastaroji suteiks galimybę naudotis daugybe naudingų funkcijų – išbandyti naujausias programėles ir žaidimus iš „Android MarketTM“ parduotuvės, apie savo buvimo vietą draugams pranešti naudojant „Google“ žemėlapius (Google MapsTM“) su „Google Latitude“ funkcija, peržiūrėti naujausius vaizdo įrašus iš „YouTubeTM“.

„Samsung GALAXY Xcover“ įdiegtos HSDPA 7.2/ HSUPA 5.76, „Wi-Fi b/g/n“ bei „Bluetooth v3.0+ HS“ ryšių sistemos . Kad gamtoje būnant liktu atsiminimai ne vien galvoje, įdiegta 3 mln. taškų raiškos fotokamera su automatinio fokusavimo funkcija ir LED blykste. Pastaroji gamintoju sumanymu gali virsti ir galingu šviesos šaltiniu.

Apie tai kada pasirodys telefonas Lietuvoje ir juo labiau jo kainą, kol kas žinių nėra pateikta.