Samsung Electronics pristatė Galaxy S III mini – kompaktišką kompanijos išmaniojo telefono Galaxy S III versiją. Kompaktiškame telefone su 4 colių (10 cm) įstrižainės Super AMOLED ekranu įdiegtos pažangios funkcijos, jo valdymas – intuityvus ir nesudėtingas. Prekyboje Lietuvoje telefonas pasirodys prieš Kalėdas, numatoma jo kaina – apie 1350 Lt.

Galaxy S III pristatė naują išmaniojo telefono koncepciją ir sulaukė puikių įvertinimų iš vartotojų visame pasaulyje. Naujasis Galaxy S III mini tęsia gamtos įkvėpto Galaxy S III dizaino tradicijas, jame įdiegėme pirmtakui būdingas funkcijas ir valdymo ypatybes, -kalbėjo JK Shinas, Samsung Electronics Informacinių technologijų ir mobiliųjų komunikacijų padalinio vadovas.

Pasak Samsung vadovo Lietuvoje Simono Skupo, Galaxy S III išmaniojo telefono pardavimai Baltijos šalyse ir Lietuvoje viršijo visus lūkesčius: Per pirmuosius mėnesius buvo parduota tris kartus daugiau šio modelio telefonų negu ankstesniojo Galaxy S II per tokį pat laikotarpį. Galaxy S III Baltijos šalyse patenka į pirmąjį populiariausių išmaniųjų telefonų trejetuką. Tikime, kad naujasis Galaxy S III mini Lietuvoje taip pat sulauks didelio dėmesio. Ypač jis turėtų patraukti tuos, kurie ieško kompaktiškesnio išmaniojo telefono su pažangiomis Galaxy S III funkcijomis.


Galaxy S III mini įdiegta AndroidT 4.1 (Jelly Bean) – naujausia pasaulyje populiariausios išmaniųjų telefonų operacinės sistemos versija. Jelly Bean žymiai patobulintos grafinio vaizdo apdorojimo galimybės, taip pat įdiegtos Google Search ir Google Now (konteksto paieškos funkcija), kurios padeda rasti reikiamą informaciją negaištant laiko.

Galaxy S III mini įdiegta inovatyvi Samsung sukurta kalbos atpažinimo programa S Voice, todėl telefoną galima atrakinti ir valdyti balsu (reguliuoti muzikos įrašų garsumą, įjungti kamerą, fotografuoti ir kt.).  Įrenginys taip pat supranta vartotojo judesius. Pavyzdžiui, naudojant funkciją Smart Stay, telefone įrengta kamera seka vartotojo akis ir laiko ekraną įjungtą tol, kol į jį žiūrima. Su Direct Call funkcija skaitant trumpąją žinutę pridėjus telefoną prie ausies, jis automatiškai pradeda skambinti žinutės autoriui. Galaxy S III mini paėmus į rankas, funkcija Smart Alert įspėja apie praleistą skambutį ar atėjusį pranešimą.