„Samsung“ pristatė pirmąjį pasaulyje išmanųjį telefoną išlenktu ekranu – „Galaxy Round“. Jo 5,7 colio įstrižainės ir 1080p raiškos AMOLED ekranas yra išlenktas vertikaliai, visai kaip šių metų pradžioje „Samsung“ pristatytas pirmasis OLED televizorius lenktu ekranu.

„Samsung“ neakcentuoja išlenkto ekrano privalumų, tačiau galima spėti, kad tokį telefoną patogiau laikyti rankoje. „Galaxy Round“ turi keletą specialių funkcijų: „Bounce UX“ leidžia valdyti muzikos grotuvą tapšnojant prietaiso šonus, o „Gravity Effect“ įjungia ekraną vos tik telefonas paverčiamas ant kurio nors krašto.

Iš vidaus „Galaxy Round“ labai panašus į neseniai pasirodžiusį milžiną „Galaxy Note 3“: 2,3 Ghz dažniu veikiantis keturių branduolių „Krait“ procesorius, 3 GB darbinės ir 32 GB vidinės atminties, 13 MP raiškos kamera gale ir 2 MP priekyje, „Android 4.3“ operacinė sistema, 2800mAh talpos baterija. „Galaxy Round“ yra trumpesnis, plonesnis ir lengvesnis, bet truputį platesnis nei „Galaxy Note 3“.

„Samsung“ teigia, kad „Galaxy Round“ bus parduodamas tik Pietų Korėjoje. Ten jis kainuos apie tūkstantį dolerių. Kada tokie „Samsung“ telefonai pasieks Vakarus, nežinia.