„Samsung“ vakar Berlyne pristatė naująjį „Galaxy Note 2“ – 5,5 colio istrižainės planšetę – išmanųjį telefoną.

Kaip teigia „Samsung“ telekomunikacijų ir ryšio viceprezidentas Simon Stanford, naujasis įrenginys išlaisvins ir pridės kūrybingumo ne tik valdant pirštais, bet ir specialiu pieštuku.

Kaip teigiama, „Samsung Galaxy Note 2“ turės 5,5 colio HD Super AMOLED ekraną, kuris nepriekaištingai perduos vaizdą. Pats ekranas bus 9,4mm storio, todėl įskilimai bus retas reiškinys, o visas „Galaxy Note 2“ svers 180 gramų. Tokiam žaisliukui pritaikyta ir 3,100mAh baterija, kurios krauti tikrai neteks kas keletą valandų.

Naujajame įrenginyje rasite ir dvi kameras – vieną 8MP „Galaxy Note 2“ galinėje pusėje, o kitą, 1,9MP kamerą, skirtą skambučiams, priekyje. Tiesa, priekinė kamera turės HD filmavimo galimybes.

Viską karunuoja 4 branduolių procesorius bei 4G ryšio palaikymas. O kur dar „Android 4.1: Jelly Bean“ operacinė sistema. „Galaxy Note 2“ rasite su 16, 32 arba 64 GB atminties kortelėmis.

Įrenginys pasirodys spalį, kartu su žymiuoju „S-Pen“ specialiu pieštuku, pritaikytu valdyti „Galaxy Note 2“. Planšetė – išmanusis telefonas bus marmurinės baltos arba pilkos spalvos.