Vėlų balandžio 26-osios vakarą Lietuva sulaukė didelės premjeros: oficialiai žurnalistams, ir su pramogomis Samsung fanams buvo pristatytas naujasis flagmanas Samsung Galaxy S4. „Pramogų bankas“, didžiosios premjeros vieta, tarytum pasufleravo kompanijos požiūrį: telefonas – pramogų zona.

Nebijokime S4 pavadinti evoliucija iš S3 modelio, todėl net pristatymo metu nebuvo kalbų apie sparčiausią procesorių, apie geriausią dizainą ar geriausius kainos kokybės santykius. Skaičiai tegu lieka „geek‘ams“ , o štai mūsų gyvenimo palydovas turi sugebėti ne tik skambėti. Būtent todėl nenustebkime išvydę europiečiams neįprastą, bet apie rytų anime kultūrą primenančią galimybę tiuninguoti nuotraukas didelėmis akimis ar žaismingomis žvaigždutėmis. Galimybę žvilgsniu valdyti interneto naršyklę ar išspręsti ekrano nešvarumo problemą tiesiog gestais valdant kai kurias programas.

Iškilo neaiškumų dėl telefono elgesio? Samsung nepraleido progos leisti draugui tiesiog pokalbio metu atiduoti pilną telefono kontrolę. Juk jei kompiuterio problemas sprendžiame šitaip, negi telefonas to nenusipelnė? Žinoma jog taip. Nuo šiol anūkai nebesusiims už galvų aiškindami seneliams kaip pasižiūrėti kieno praleistas skambutis telefone…

Kaip šiais laikais be papildomų priedų? Samsung Lietuva vadovas Simonas Skupas informavo apie dideles kompanijos investicijas nusiperkant kelis fabrikus, kurie dabar ne tik dės kompanijos logotipus, bet ir bus tiesiogiai priklausomi nuo kompanijos. Tad priedų kokybė ženkliai pagerės.

Na, o kokius priedus parekomenduos? Visų pirma apyrankes  ir diržus sekti širdies ritmui, nukeliautam atstumui, matuojančiam miego fazes. Nenuoramoms dėl svorio bus pasiūlytos svarstyklės. Visa tai žinoma bus siejama su telefonu, tad visą informaciją bus galima analizuoti ir kaupti.

Teko gyvai čiupinėti ir naująjį dėkliuką, kurį Galaxy S4 atpažįsta automatiškai ir prisitaiko pateikdamas sumažintą laikrodį, suteikia galimybę atsiliepti neatidengiant ekrano. Įmontuotas magnetukas turėtu prilaikyti uždarytą dėkliuką. Miniu turėtu, nes tas kuris buvo demonstruojamas šiek tiek nuvylė, nelabai norėjo laikytis ir vis atsiverdavo.

Renginys vyko išvakarėse prieš oficialią prekybą, tad rūpėjo kaina ir ar nepritrūks telefonų. Juolab patys atstovai minėjo besitikintys dar didesnės sėkmės su Galaxy S4. Deja bet buvome tik užtikrinti laisva rinka ir jog keturženklis skaičius įrenginių paskirstytas visoje šalyje.

Su Martynu Starkumi priešakyje bei užkulsiuose besiruošiančiais groti „Golden Parazyth“ prasidėjo ir pramogų vakaras. Vakaras apvainikuotas galingajai kamerai, kuri įmontuota į S4. Nepailstantys samsung patarėjai, filmavo visus susirinkusiuosius į renginį, o tiesiogiai scenoje esančiame ekrane visi galėjo pasižiūrėti į save iš šalies. Gal būtent toks nuolatinis įamžinimas ir varžė, nes šokančių buvo visai visai nedaug? Juolab gausiai susirinkęs scenos elitas irgi nenoriai leidosi iš VIP ložių į šokių aikštelę. O taip, teko išvysti ir E. Bžeską, J. Didžiulį…