„Samsung“ sugalvojo tikrai neblogą telefoną, kuris yra dvipusis. Vienoje jo pusėje yra mygtukai muzikos grotuvo funkcijoms ir ekranas, kitoje – pilna klaviatūra (ir ekranas, aišku).

„Samsung“ ilgai mąstė apie telefoną, kuris butų kažkuo ypatingas ir atrodytų kaip koncepcinis modelis. Ir pagaliau išmąstė. Sukūrė telefoną, kuriuo būtų galima po pokalbio atsukus telefono nugarėlę pasiklausyti muzikos. Taip „Samsung“ sukūrė visiškai naują madą.

F300-asis yra gan plonas telefonas(storis 9.4mm),bet palyginus su X820(storis 6.2mm) nėra iš plonųjų.

Labai gaila,kad šis telefonas neturi normalios kameros(yra kamera tik vaizdiniams pokalbiams,kuri yra tikrai nebloga (2 Mpix). Telefono akumuliatoriaus gyvavimo laikas tikrai ilgas, be to į jį dedasi „MicroSD“ atminties kortelė.Telefonas yra pagamintas iš tikrai kokybiško plastiko.

Klaviatūra ir kiti mygtukai yra patogiai išdėstyti,nors gana maži. Telefono mažojo ekrano rezoliucija yra 176×65(33×12 mm), o didžiojo 176×220(33×42 mm)abu ekranai turi 262 tūkstančius spalvų.

Jeigu telefonas pastrigtų-visada išgelbės RESET mygtukas esantis dešiniam šone. „Samsung F300“ kažkuo yra panašus į „iPod nano“ ir šis jausmas jūsų neapleis tol, kol juo naudositės.

F300 turėtų būt parduodamas oranžinės, ryškiai raudonos, baltos ir mėlynos spalvų. Manau F300 tikrai patiks tiems, kurie mėgsta įdomybes.