Leidėja „Deep Silver“ pranešė, kad trečioji „Sacred“ serijos dalis pasirodys jau šią vasarą ir bus išleista asmeniniams kompiuteriams bei konsolėms „Xbox 360“ ir „PlayStation 3“. Klasikinio „Hack‘n’Slash“ stiliaus žaidime bus pasiūlyta sugrįžti į Ancaria pasaulio žemes, kur tyko dar neregėtas blogis.

Kaip ir pirmtakas, „Sacred 3“ prie vieno kompiuterio galės būti žaidžiamas iki dviejų, o internetu – iki keturių žaidėjų vienu metu. Skirtumas tas, kad trečiojoje dalyje visuomet bus žaidžiama už keturis personažus. Tuos veikėjus, kurių nevaldys kiti žaidėjai, kontroliuos kompiuteris. Ar asmeniniams kompiuteriams skirta versija kaip ir anksčiau palaikys didesnį žaidėjų skaičių, neskelbiama.

„Pagrindinis tikslas kuriant „Sacred 3“ buvo vientisas „offline“ ir „online“ bendradarbiavimo potyris. Sukurdami žaidimą pagal bendradarbiavimo koncepciją tikimės išplėsti serijos auditoriją nesuteršdami turtingos „Sacred“ žaidimų visatos“, – sakė „Deep Sliver“ valdomų prekės ženklų vadybininkas Remy van Leeuwenas.

Žaidžiant „Sacred 3“ bus galima valdyti tokius gerai pažįstamus veikėjus kaip Seraphim, Ancarian, Khukuhru, Safir, o taip pat ir naująjį Malakhim. Panašiai kaip kituose panašaus žanro žaidimuose, kiekvienas veikėjas turės individualius įgūdžių ir ginklų rinkinius. Tiek vieni, tiek kiti galės būti įvairiai tobulinami.