Paimta iš Yahoo.com movie news

Styvenas paskelbė, jog jis režisuos pirmąją „Tintin“ trilogijos dalį DreamWorks studijai.
Tai bus jo naujasis projektas po „Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull“, jau uždirbusio 780mln. dolerių visame pasaulyje.

“Herge” studijos, kurioms priklauso “Tintin” personažas, antradienį pranešė, jog pirmojo filmo režisierius bus Peteris Jacksonas, tačiau abu – Styvenas, bei Peteris nutarė, jog pirmąją “Tintin” dalį režisuos Spielbergas, o Jacksonas bus prodiuseris (bent jau pirmąjai daliai).

Tuo tarpu, Jaksonas pabaigs darbą prie “The Lovely Bones” DreamWorks studijai, o po to darbuosis prie dviejų “Hobbit” dalių “New line”, bei MGM studijoms.

Pirmoji “Tintin” dalis bus paremta pagal dvi knygas, “The Secret of the Unicorn”, bei “Red Rackham’s Treaure”, kurios buvo parašytos Autoriaus Herge, tikras rašytojo vardas yra Georges Remi, o knygos išleistos apie 1942 ir 1944 metais.

Filmo scenaristas Stephen Moffat – tai mokslinės fantastikos rašytojas, sukūręs serijas “Doctor Who”. “Tintin” filmas bus animuotas MOCAP technologija (daugiau čia). Pagrindinį herojų vaidins Thomas Sangster, bei Kapitoną Haddock vaidins Andy Serkis, kuris buvo Golumas (MOCAP technologija) “Lord of the Rings” trilogijoje.

Kad ir kaip atrodo tai keista, jog tokie genijai susibūrė vien dėl šios trilogijos, tačiau kartu jie, iš seno komikso, gali padaryti stebuklą!

Plačiau 1 Plačiau 2