Populiarųjį internetinį vaidmenų žaidimą „RuneScape“ bus galima žaisti ir mobiliuosiuose telefonuose, praneša žaidimo kūrėja „Jagex“.

Mobiliesiems telefonams bus pritaikyta tiek senoji, tiek naujoji „RuneScape“ versija. Senoji pasirodys šių metų pabaigoje, o naująją planuojama išleisti kažkada kitais metais.

Neskaitant naujos vartotojo sąsajos, mobiliuosiuose telefonuose „RuneScape“ bus lygiai toks pat, koks yra kompiuteriuose, tad žaidėjams nereikės jiems kurtis naujų profilių ir ieškotis naujų serverių.

„Pirmasis logiškas žingsnis yra perkelti žaidimą į mobiliuosius, nes mūsų žaidėjai užaugo. „RuneScape“ egzistuoja maždaug 16 metų. Žmonės turi kitokį laiko kiekį ir žaidžia kitokiais būdais. Kai kurie žmonės, anksčiau buvę kompiuterių žaidėjais, dabar tokiais nėra, tačiau mes galime jiems pasiūlyti lygiai tokius pačius potyrius telefone, į kuriuos jie gali įsitraukti ir iš jų pasitraukti“, – „GamesIndustry.biz“ sprendimo motyvus pakomentavo „Jagex“ atstovas  Rich Eddy.

Šiuo metu vyksta registracija į uždarą mobiliosios versijos beta testą.

Daugiau detalių apie žaidimą greičiausiai paaiškės rytoj, liepos 19 d., po žaidimui skirtos transliacijos oficialiame jo „Twitch“ kanale.