Kaip šiandien praneša „Sony Computer Entertainment Europe“ ketvirto ketvirčio pradžioje turėtų pasirodyti naujos spalvos „PSP“ ir prisidėti prie juodojo, bei neseniai pasirodžiusio baltojo varianto.

Naujoji spalva pasirodys Europos rinkoje spalio 27 dieną. Jo kaina numatoma apie 229 eurai, t.y. apie 780 litus. Žaidėjai Europoje gali džiūgauti, kadangi šios spalvos „PSP“ kol kas neplanuojama pardavinėti JAV ir Japonijoje.

Pristatyti naujos konsolės spalvos į pagalbą bus pasikviesta ir daininkė P!nk. Šis bendradarbiavimas nebus tik reklaminio lygio. Be jau įprastų atributų „PSP“ pakuotėje ir 32 MB atminties kortelės, jame visi rožinio PSP savininkai ras ir išskirtinį UMD diską su daugybę įdomių dalykų apie P!nk ir jos dainą – „Crash and Burn“.

Kaip jau turbūt supratote, nauja spalva bus jaukas pritraukti moteriškąją auditoriją. SCEE vyresnysis produktų menedžeris Stephane Hareau teigia: „P!nk PSP išleidimas nėra tiesiog nauja spalva rinkoje. Tai pasitikėjimo ir veiksmingumo pozicija jaunoms moterims. O kartu su pasauline figūra P!nk, mes tikimės sugriauti įsigalėjusius stereotipus“.

Per 11 pardavimų mėnesių, Europoje iš viso jau buvo išsiuntinėta apie 4,5 milijonai PSP konsolių.