Norintiems galingo telefono už prieinamą kainą dažniausiai tenka stipriai patuštinti pinigines. Tačiau yra lifehack’ų kurių dėka galingą telefoną galima gauti pigiau. Pirmasis yra laimėjimas loterijoje, na o antrasis – rinktis Kinijos bendrovių siūlomus išmaniuosius.

Tačiau net ir Kinų flagmanai nėra kiekvienam prieinama prekė. Dėl to verta pasižvalgyti ir į pigesnius jų siūlomus telefonus. Jie taip pat gali pasižymėti moderniomis savybėmis, tokiomis kaip aštuonių branduolių turėjimas. Tuo galės pasigirti naujasis Xiaomi vidutinės klasės telefonas Redmi 3.

Aštuonių branduolių Snapdragon 617 1,5 GHz procesorius ir Adreno 405 grafikos plokštė gali skambėti kaip brangaus telefono specifikacijos. Tačiau visa tai bus suteikiama įperkamame vidutinės klasės Xiaomi Redmi 3. Šalia jau paminėtų dalykų bus ir 2 GB operatyviosios atminties, SD kortele išplečiama 16 GB atmintis. Nepamirštos ir galimybės bendrauti – telefone yra 4G ryšys ir dviejų SIM kortelių palaikymas.

Vidutinio dydžio telefonas turės 5 colių įstrižainės HD IPS ekraną Xiaomi Redmi 3. Stilingumą ir tvirtumą užtikrins kokybiškas aliuminio korpusas. Bus galima pasirinkti tamsiai pilką, sidabrinę arba šampaninio aukso spalvą. Dar vienas išskirtinumas – net 4000 mAh talpos baterija.

Savo savybėmis naujasis Xiaomi telefonas stipriai primins HTC One A9. Pagrindinis HTC koziris prieš Xiaomi yra didesnė ekrano rezoliucija, kas vidutinio dydžio ekrane nėra svarbiausias faktorius ir 1GB didesniu operatyviosios atminties kiekiu. Tačiau Xiaomi pusėje yra net du kartus didesnės talpos baterija, ir žymiai žemesnė kaina.

Deja kiek ta kaina bus žemesnė tiksliai nėra žinoma. Bet turbūt užteks paminėti, kad šio telefono pirmtakas Redmi 2 Prime dabar be mokesčių kainuoja vos 100 eurų. Numatoma telefono išleidimo data – sekančių metų vasaris.

NextPowerUp, Games.lt