Šią žiemą pasirodančiame naujame „Rockstar“ žaidime „Max Payne 3“ mes išvysime visiškai nematytus vaizdus.

Naujoji veiksmo vieta: Visų pirmą veiksmas nebevyks New Yorko skersgatviuose, metro stotyse ar apleistuose sandėliuose, o Brazilijos mieste San Paule, taip pat patvirtinta, kad visas veiksmas vyks dienos metų, kai spindi saulė, o naktį ar per lietų bus tik kelios misijos.

Trumpai 3 dalies priešistoris: Brazilijoje Maxas praleido pastaruosius 12 metų po to kai buvo atleistas iš New Yorko policijos departamento. Brazilijoje jam gyvenimas taip pat ne rožėm klotas. Jam visus tuos metus tenka kovoti su savyje esančiais praeities demonais ir priklausomybe narkotikams. Deja, bet nuo savo praeities bandantčiam pabėgti Maxui ir toliau nesiseka, dirbdamas vienai vietinei turtingai šeimai asmens sargybiniu vėl įsivelia į gyvybei pavojingus žaidimus. Nuo to šaudynės ir gaudynės prasidės.

Senojo Maxo, nauja išvaizda: Per 12 metų Maxo išvaizda pasikeičia neatpažįstamai. Jis sustambėja ir nepanašu, kad jam saulėtoje Brazilijoje dar reiks juodo lietpalčio. Šį kart jis dėvės baltą, plėmuotą maikę ir kareiviškas kelnes. Jo veidas bus randuotas, raukšlėtas, o praplikus galva bus žyla. Taip pat jis turės barzdą ir ūsus.

Žinoma papildoma informacija: Dar yra pranešama, kad Maxa įgarsins kitas žmogus, labiau tinkantis senojo Maxo amžiui. Taip pat daugiausiai neramumų „Rockstar Vancouver“ kelia tai, jog jie nežino kaip naujai pateikti „Max Payne“ serijos žaidimus išgarsinusios su spec. efektais susišaudymus. Tikėkimės iki žiemos visas problemas jie išspręs, nes kitaip teks šio žaidimo laukti dar ilgiau.

Na, o pats žaidimas pasirodys asmeniniams kompiuteriams , Xbox 360 ir Playstation 3 konsolėm.

ign.com, games.lt