Nors Rockstar dar net nespėjo pristatyti penktosios Grand Theft Auto dalies, skirtos asmeniniams kompiuteriams, tačiau jau pradėjo sklisti kalbos ir apie šeštąją populiariosios serijos dalį. Nors apie projektą dar nežinome jokių konkrečių faktų, tačiau, galime teigti, kad kūrybinis procesas jau prasidėjęs, nes Rockstar pasisakė, kokios mintys dabar sukasi jų galvose.

Apie naująją GTA dalį prakalbo Rockstar North prezidentas ir visų serijos žaidimų prodiuseris Leslie Benzies: „Mes turim tiek idėjų, jog jų pakaktų 45 metams. Mes dar nežinome, kaip atrodys GTA VI, tačiau konkrečių minčių jau turime“. Taigi galime teigti jog bent idėjinis žaidimo kūrimo procesas jau yra pradėtas.

Vėliau buvo atskleista, kokie klausimai šiuo metu yra aktualūs kūrėjams. „Viskas prasideda nuo idėjų. Pirmiausia turime nespręsti kur vyks žaidimų veiksmas. Tik tada galima apibrėžti, kokios bus misijos: Los Andžele, Niujorke ir Majamyje jos bus visiškai kitokios. Žaidimo pasaulis ir istorija turi eiti vienas šalia kito, na o istorija yra pagrindinis dalykas, pagal kurį yra kuriamos misijos“,- teigė Leslie Benzies.

Žinant, jog Rockstar paprastai niekur neskuba (po pirmojo Grand Theft Auto V „treilerio“ pasirodymo iki žaidimo išleidimo prabėgo du metai), pradėti taupyti pinigus naujajam žaidimui dar nėra tikslo, bet paspėlioti kur vyks naujojo žaidimo veiksmas ir ką jis pasiūlys visada yra smagu.

TweakTown, Games.lt