„Havana Social Club“, „ISIC Lietuva“ ir „Žaidimų planeta“ visus, didelius ir mažus, kviečia budinti savo fantaziją ir persikelti į parako dūmuose skendintį kovos lauką. Kiekvieną ketvirtadienio vakarą nuo 19 val. „Havana Social Club“ (Šermukšnių g. 4A) ISIC pristato „RISK“ stalo žaidimų vakarus.
„RISK“ – karinės strategijos žaidimas. Jūsų, ambicingo armijos generolo, tikslas – užkariauti visą pasaulį! Ridendami kauliuką sieksite pergalės kaudamiesi mūšiuose visuose žemynuose, stiprinsite savo gretas naujais rekrūtais, sudarinėsite klastingas sąjungas, kursite strateginių manevrų planus. Čia tegali būti vienas nugalėtojas.
Ketvirtadieniais 19 val. „Havana Social Club“ bus kaunamasi dėl teisės žaisti „RISK“ stalo žaidimo finale (apie jį bus pranešta atskirai), kurio nugalėtojai bus apdovanojami organizatorių įsteigtais prizais (nuolaidos, dovanų čekiai, stalo žaidimai, suvenyrai, ir pan.). Subtilią atmosferą klube kurs DJ`ai, vakaro svečiai turės galimybę mesti tris kauliukus ir taip nulemti teikiamą nuolaidą jų sąskaitai (nuo 3% iki 18%).
Registruokitės su savo draugais ir šeimos nariais „RISK“ atrankos turui iš anksto, rašydami elektroninį laišką adresu info@isic.lt (reikia nurodyti vardą ir pavardę).
Ir nepamirškite kelti savo meistriškumo lygio namuose – ISIC (International Student Identity Card) pažymėjimų turėtojai pirkdami „RISK“ stalo žaidimą „Žaislų planetos“ parduotuvėse bus maloniai nustebinti gavę 40% nuolaidą.
Iki susitikimo mūšyje, generole!