Šie metai žaidimų industrijoje bus tikrai neeiliniai, kadangi pagaliau prasidės naujos kartos konsolių karai, kai į rinką bus pristatyti dar dviejų kompanijų produktai: Revolution iš Nintendo ir PlayStation 3 iš Sony.

Ir nors kol kas nėra žinoma nei tiksli pastarųjų konsolių išleidimo data, nei jų kainą ar kokios nors rimtesnės specifikacijos, tačiau kompanijų vadai neatsispiria norui pradėti karus kuo anksčiau.

Sony Computer Entertainment vadovas Ken Kutaragi sakė, kad PlayStation 3 kaina bus tikrai nemaža, tačiau konsolė bus tokia gera, jog visi pirks nepaisant didesnės kainos.

Tuo tarpu Nintendo vadovas Satoru Iwata užsiėmė visiškai priešingą poziciją teigdamas, jog Revolution kaina bus mažesnė ir už PS3, ir už Xbox 360. Dar daugiau, jis patikino, kad konsolės kaina neviršys net Xbox 360 Core System kainos, t.y. 299 dolerių.

Tokių naujienų pasirodymas, tik dar labiau paaštrino naujos kartos konsolių diskusijas. Tuo tarpu pirkėjams atrodo pasirinkimas bus tikrai didelis, tiek kainos, tiek ir kokybės atžvilgiu.