Reggie Fils-Aime iš Nintendo of America, visai neseniai kalbėdamas viename interviu teigė, jog Revolution konsolė gali tapti pigiausiu produktu iš naujos kartos konsolių.

„Vertė gali tapti pagrindiniu raktu naujose konsolėse ir mes ketiname tęsti savo darbus šioje srityje“, – kalbėjo Fils-Aime CNN Money.

„Ar aš tikiuosi, jog Revolution turės mažiausią kainą savo sritį? Taip, tikiuosi. Ar mes jau nusprendėme konsolės kainą? Ne, dar nenusprendėme“.

Nintendo kiek anksčiau jau bandė suvilioti pirkėjus mažesnėmis kainomis, nei jos varžovai. Tačiau panorusių nusipirkti GameCube už 100 dolerių buvo ganėtinai mažiau, nei tų, kurie nepagailėjo didesnės pinigų sumos Xbox ir PS2 konsolėms.

„Aš manau yra keletas pamokų, kurias mes išmokome iš GameCube ir kurias mums reikia panaudoti naujoje konsolėje“, – sakė Fils-Aime.

„Pirmiausia privalome užtikrinti, jog pirmuosius 6 mėnesius po išleidimo bus stiprių ir žymių žaidimų, galinčiu pakelti visus pardavimus. Antra, pati konsolė turi būti patrauklios išvaizdos. Ir mes privalome duoti pirkėjams būtent tai, ko jiems reikia“

Kai kalba pakrypo apie galimybę sumažinti GameCube, GBA ir Nintendo DS konsolių kainas, Fils-Aime atsakė: „Kol kas nieko nėra planuojama“.