Kuomet žaidimas yra toks neįprastai populiarus, koks dabar yra „Apex Legends“, neabejotinai jame atsiranda žaidėjų, kurie nori turėti pranašumą prieš žaidžiančius sąžiningai. Tačiau „Respawn“ tokius žaidėjus ketina griežtai suvaldyti ir žada, kad ateityje sukčiauti žaidime bus dar sunkiau.

„Apex Legends“ „Reddit“ puslapyje „Respawn“ paskelbė, kad jei jau yra užblokavę daugiau 355 tūkstančius PC žaidėjų. Kompanija taip pat nežada sustoti ir sako dirbanti ties kovos su sukčiaujančiais žaidėjais būdais bei ketina neatskleisti visų planų. „Respawn“ atstovų žodžiais, nesąžiningi žaidėjai yra išradingi, tad ir žaidimo kūrėjai nori likti nepastebėti ir smogti be perspėjimo.

„Respawn“ dirba su ekspertais tiek „Electronic Arts“ kompanijos viduje, tiek už jos ribų tam, kad galėtų lengviau kovoti su nesąžiningais žaidėjais. Studijos viduje netrukus bus išplėsta su tuo dirbanti komanda, o žaidime bus pridėta pranešimo funkcija, kuri apie galimą sukčiavimo atvejį informaciją siųs tiesiogiai „Apex Legends“ naudojamai „Easy Anti-Cheat“ tarnybai.

Nors kūrėjai ir atlieka pagirtinus žygdarbius prieš sukčiaujančius žaidėjus, viena iš erzinančių žaidimo savybių, regis, nebus tvarkoma. „Apex Legends“ dažnai galima susidurti su netikėtu išmetimu iš žaidimo. „Respawn“ tikina neketinantys skirti resursų automatiniam žaidėjų gražinimui į buvusį mačą. Vietoje to jie tikisi išspręsti šią problemą pagerinę bendrą žaidimo stabilumą, ties kuriuo dirba kartu su „AMD“ kolegomis.