.Kuomet „Capcom“ oficialiai paskelbė apie „Resident Evil: Revelations 2“, buvo teigiama, kad žaidėjai naujausiame žymiosios serijos tęsinyje istorijos centre atsidurs visiškai nauji veikėjai. Pasirodo, bent jau viena veikėja nėra šios serijos naujokė ir serijos gerbėjai ją puikiai pažįsta.

Pirmąją informaciją apie veikėjus pasirodė žaidimams skirtame žurnale „GamesMaster“. Išspausdintame „Resident Evil: Revelations 2“ pristatyme buvo atskleista, jog siužetas pasakos dviejų merginų istoriją. Viena jų – serijos senbuvė Claire Redfield, o antroji – Moira Burton, S.T.A.R.S. Alpha komandos nario Barry‘o Burton‘o dukra.

Kaip ir paskutiniuosiuose „Resident Evil“ žaidimuose, taip ir „Revelations 2“ kampaniją galima įveikti tiek žaidžiant vienam, tiek dviese į pagalbą pasikvietus draugą. Pasirinkę žaisti vieni žaidėjai visuomet valdys Claire, kurios žaidimo stilius yra labiau sutelktas į veiksmą, ji vienintelė iš dueto naudojasi ginklais. Tuo tarpu Moira veikia kaip pagalbininkė: atneša Claire gyvybes suteikiančius augalus, apšviečia kelią ir panašiai.

Kaip jau buvo skelbta anksčiau, žaidimo veiksmas vyks nuošalioje saloje, kur po pagrobimo buvo atgabentos žaidimo herojės. „Revelations 2“ veiksmas vyksta tarp penktosios ir šeštosios „Resident Evil“ serijos dalių.

„Revelations 2“, kaip ir pirmojoje dalyje, kūrėjai didžiausią dėmesį skiria išgyvenimui, todėl žaidimas nebus toks panašus į jau minėtąsias penktąją ir šeštąją dalis. Žaidimas į seriją įtrauks naujas priešų rūšis, kurie tik išoriškai primena zombius, o išties tokie nėra. Šie priešai juda greitai ir gali sukelti daug žalos pagrindinėms veikėjoms.

„Resident Evil: Revelations 2“ pasirodys kitais metais PS3, PS4, X360, Xbox One ir AK platformose. Na o žemiau pateikiamos žurnalo „GamesMaster“ puslapių nuotraukos, kuriuose buvo aprašomas naujasis žaidimas.