„Resident Evil 6“ prodiuseris Hiroyuki Kobayashi paskelbė, jog prie šio žaidimo dirba didžiulė komanda žmonių, kurią sudaro 600 asmenų.

H. Kobayashi žodžiais, „Resident Evil 6“ jau tapo rekordiniu „Capcom“ žaidimu, mat dar prie jokio šios kompanijos žaidimo nėra dirbusi tokio dydžio komanda. Tiesa, praėjusių metų balandį, kai buvo paskelbtas vaidmenų žaidimas „Dragon’s Dogma“, Kobayashi, kuris taip pat yra ir šio žaidimo prodiuseris, pareiškė tą patį. Tačiau „Dragon’s Dogma“ kūrėjų komandą sudaro 4 kartus mažiau asmenų – 150.

Kitas žaidimo prodiuseris, Yoshiaki Hirabayashi, pareiškė, kad „Resident Evil 6“ pasižymės diždiausiu žaidimo pasauliu šioje serijoje ir giliausia istorija. Pasak jo, kūrėjai pagaliau rado aukso viduriuką tarp veiksmo ir siaubo žanrų, kurį mums ir pateiks.

O kūrėjų komandai vadovaujantis (turbūt tai sunkus darbas) Eiichiro Sasaki pridėjo, jog žaidimo siužetinė linija bus dramatiška, gąsdinančiai realistiška ir pakankamai paini, kad verstų žaidėją įsigilinti į ją.

Resident Evil 6 – kūrėjų žinutė žaidėjams

Pastarajame filmuke matome ne tik kūrėjų žinutę žaidėjams, bet galime ir dar kartą pamatyti debiutinį trailer’į. Ir atkrepkite dėmesį, jog filmukui peržengus ketvirtą minutę, ekrane pasirodo dar niekada nematytas veikėjas, kurio veidą vagoja randas, su blondine pašonėje. Pagalvokime, ar tai nebus trečiasis pagrindinis žaidimo veikėjas, kurį gausime valdyti? Ir ar ta blondinė nėra ta pati pažeidžiamoji Ashley Graham, pasirodžiusi ketvirtojoje dalyje? Juk Leon’o istorija prasideda nuo darbo prezidento apsaugoje, o Ashely yra (arba buvo) prezidento dukra.

„Resident Evil 6“ pasirodys lapkričio 20 dieną.