Prisipažinsime, tikslesnės išleidimo datos dar nebuvome rašę, bet žinant kiek paslapčių iki šiol gaubė penktąją „Resident Evil“ dalį – tai jau ypač didelis informacijos kiekis. Nuo pat oficialaus anonso prieš trejus metus, „Capcom“ nelabai skubėjo skelbti žinias apie būsimąjį žaidimą. Tačiau visiškai neseniai pristatydama savo būsimųjų metų verslo strategija, kompanija užsiminė ir apie „Resident Evil 5“.

Savo planuose 2008-iesiems finansiniams metams (kurie pasibaigia 2009-ųjų kovo 31 d.), „Capcom“ pareiškė „tikinti išlaikyti solidžius augimo tempus pristatydama „Resident Evil 5“ ir kitus svarbius produktus“.

Kompanija tikisi, jog pasauliniai „RE5“ pardavimai sugebės pasiekti 2,3 milijonų kopijų ribą. Ji taip pat planuoja parduoti 1,5 mln. „Bionic Commando“ kopijų ir 610 000 būsimojo „Lost Planet: Colonies“.

Minėtoje verslo strategijoje buvo užsiminta ir apie kitą „Capcom“ frančizę, ypatingai populiarią Japonijoje, „Monster Hunter“. „Monster Hunter Freedom 2G“ pasirodė „PlayStation Portable“ konsolėms kovo mėnesį ir leidėjo teigimu, vien Azijos rinkoje turėtų pasiekti 1,5 mln. ribą per pirmuosius metus.