Capcom paskelbė apie naują kolekcionierių pakuotę Resident Evil 4 žaidimui, pasirodysiančiam PlayStation 2 konsolėje. RE4, kuris yra tituluojamas kaip vienas baisiausių visų laikų žaidimų, šįkart siūlys dar daugiau zombių, niūrų vietų, kur nedrebėti iš baimės neįmanoma ir žinoma naujas misijas, kurios tik ir laukia kada bus atskleistos.

Kolekcionierių pakuotėje mes rasime net 6 diskus, pilnus RE muzikos ne vien iš šio, bet ir iš senesnių žaidimų. Taipogi originalius Resident Evil4 marškinėlius, bei Leon Kennedy figūrėlę.

Tačiau turbūt baisiausias dalykas, šioje pakuotėjė yra jo kaina – 119.99 doleriai (apie 350 litų). Jos negalėsite įsigyti jokioje parduotuvėje (na, Lietuvoje gal tai ir nėra neįprasta, tačiau JAV tai tikrai), o tik iš Capcom tinklalapio.

O žaidėjai norintys neišleisti tokios milžiniškos pinigų sumos, bet vis dėl to ieškantys kažko daugiau nei įprasta pakuotė, gali pasirinkti Resident Evil 4 Premium Versiją. Joje rasite DVD filmą „Gaminant RE4“, Resident Evil prologo dailės knygą ir Ada Wong, kuris neseniai buvo patvirtintas kaip žaidime dalyvaujantis veikėjas, piešinių knygą. Šio paketo kaina 49,99 doleriai (apie 145 litai), o paprastos versijos kaina yra 30 litų mažesnė.